KONST / Litografier / Färglitografi 14556070
nr 1455 6070
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 40x51 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:33:27
20/3 00:05:03